У школах Одеси введуть три нові предмети, яких немає в навчальних закладах України

Автор: Шевченко Лилия

В Одесі і Одеській області запустять новий пілотний проект. Якщо нова програма навчання виявиться ефективною і корисною, то три нові предмети з'являться в інших школах України.

У школах Одеси введуть три нові предмети, яких немає в навчальних закладах України - today.ua

Три нових дисципліни введуть в програму навчання сім шкіл на території Одеси і області. Проект буде реалізований в рамках державної реформи школи «Нова українська школа».

У департаменті освіти Одеської області впевнені, що нові предмети, які планують викладати в школах з 1 вересня 2022 року, будуть дуже корисні для дітей в сучасних умовах життя. Так, планується, що школярі будуть вивчати «Корисні звички», «Основи податкових знань» і «Фінансову грамотність».

«В даний час апробація предметів буде здійснюватися в області в тих школах, в яких йде апробація нових навчальних стандартів української школи. У нас таких шкіл 7 в області - вони знаходяться в Одесі, в Балтській громаді, в Біляївській громаді, і, якщо не помиляюся в Таїровській», - розповів директор департаменту освіти Одеської області Олександр Лончак.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У школах Одеси введуть три нові предмети, яких немає в навчальних закладах України В рамках пілотного проекту нові дисципліни діти зможуть вибирати і відвідувати за бажанням з 1 вересня 2022 року. Згодом планується ввести дані предмети в інших навчальних закладах Одеської області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одеській обласній дитячій лікарні від коронавіруса померла 11-річна школярка. У дівчинки хвороба призвела до відмови внутрішніх органів.