В Одесі від COVID-19 померла 11-річна дівчинка: хвороба викликала відмову внутрішніх органів

В одній з лікарень Одеси зафіксували нестандартний летальний випадок від COVID-19. Юна пацієнтка померла на тлі коронавірусної хвороби, яка стала причиною серйозних порушень в організмі дитини.

В Одесі від COVID-19 померла 11-річна дівчинка: хвороба викликала відмову внутрішніх органів - today.ua

11-річна дівчинка Катерина Стасюк з Одеської області проходила лікування в обласній дитячій лікарні міста Одеси. Школярці поставили діагноз «коронавірусна хвороба». Лікування тривало близько місяця, на жаль, зусилля лікарів не дали позитивних результатів, на тлі COVID-19 у 5-класниці почалися серйозні ускладнення, а після відмовили всі внутрішні органи.

Відомо, що мама Катерини Стасюк теж хворіє на коронавірус у важкій формі і лежить в лікарні. Зараз сім'я померлої від COVID-19 дівчинки збирає в соціальних мережах гроші на її похорон.

В Одесі від COVID-19 померла 11-річна дівчинка: хвороба викликала відмову внутрішніх органів Медики відзначають, що коронавірус в період нинішньої хвилі значно «помолодшав». Якщо раніше діти і молоді люди переносили хворобу в більшості випадків безсимптомно, то зараз в лікарні все частіше потрапляють саме юні пацієнти, у яких відзначається важкий перебіг недуги.

Раніше в Маріуполі (Донецька обл.) Помер від COVID-19 двомісячний хлопчик, який став наймолодшою жертвою коронавіруса в Україні.

Нагадаємо, у Львові мер міста повідомив, що ситуація із захворюваністю на коронавірус стає критичною. Кількість летальних випадків зростає кожен з кожним днем.