В Одесі відновила діяльність “піраміда“ B2B Jewelry

Автор: Шевченко Лилия

Скандально відома компанія B2B Jewelry, в діяльності якої СБУ угледіла ознаки фінансової піраміди, продовжує роботу. Кримінальне провадження досі не закрито, але це не заважає організаторам відкривати нові філії.

В Одесі відновила діяльність “піраміда“ B2B Jewelry - today.ua

B2B Jewelry заявляє про швидке відкриття нових магазинів в Одесі, та в інших регіонах України, а також запустила рекламу нових розіграшів і вигідних акцій до 8 Березня.

Так, на покупку прикрас зі срібла обіцяють 70-відсоткові знижки і кешбек в розмірі 7 відсотків, гроші нібито будуть повертати щотижня на банківську карту. Таким чином, відповідно до рекламних обіцянок, B2B Jewelry поверне всю вартість покупки.

Варто відзначити, що багато хто з вкладників B2B Jewelry до сих пір не отримали свої обіцяні виплати за 2020 рік. Незважаючи на гіркий досвід участі в фінансових пірамідах, українці примудрилися вкласти в B2B Jewelry близько 250 млн доларів! Повірили обіцянкам сумнівної компанії понад 600 тисяч громадян України. В Одесі відновила діяльність “піраміда“ B2B Jewelry Кримінальне провадження щодо діяльності компанії B2B Jewelry було відкрито 30 липня 2019 року. Організаторам інкримінують шахрайство в особливо великих розмірах, вчинене організованою групою, відмивання грошей, зловживання владою, службове недбальство з тяжкими наслідками, підробку документів, штампів і печаток, службове підроблення з тяжкими наслідками і т.д.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

Конгрес голосуватиме за допомогу Україні та Ізраїлю окремо

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

B2B Jewelry була організована в Україні в 2018 році власником ювелірного заводу «Шарм» (м Ладижин, Вінницької області) Миколою Гонтою, пізніше філії з'явилися в Росії і Казахстані.

Нагадаємо, в Одесі терміново вилучають з продажу шоколад, завезений в Україну з Іспанії. У солодощах виявлено отруйну речовину.