В Одесі терміново вилучають з продажу європейський шоколад

Автор: Шевченко Лилия

Головне управління Госпродпотребслужби в Одеській області виявило заборонену отруйну речовину оксид етилену в експортованому з Іспанії шоколаді. Партія солодощів терміново вилучається з продажу.

В Одесі терміново вилучають з продажу європейський шоколад - today.ua

Український експортер «Галичина Опт» (м.Львів) закупив у іспанського виробника Chocolates Torras SA, Ella Del Terri шоколадні плитки з кунжутом. Постачальник з ЄС в Україну - компанія Trades SA. Однак експерти виявили в шоколаді речовину, яка є потужною, але повільно діючою отрутою для тварин і людини. Оксид етилену надає мутагенну, канцерогенну, наркотичну і подразнюючу дію. Дана речовина володіє потужними дезінфікуючими властивостями, її використовують для знищення більшості відомих мікроорганізмів. В Одесі терміново вилучають з продажу європейський шоколад Одеська Госпродпотребслужба закликає громадян, які виявили на прилавках магазинів шоколад з кунжутом виробництва Іспанія, повідомити про це за телефоном (048) 716-13-01 або за адресою: м Одеса. вул. 7-а Пересипська, будинок 6. Після повідомлення небезпечні солодощі будуть негайно вилучені з продажу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Варто відзначити, що наявність небезпечних речовин у партіях тих чи інших продуктів харчування, що завозяться на територію України або вироблених на місці, досить часто виявляють експерти відповідної служби. Так, раніше повідомлялося про курячі крильця, які могли бути заражені сальмонелою.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Одеса потрапила до трійки українських міст з найбруднішим повітрям.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)