У міжнародному аеропорту “Одеса“ відкриють нову злітно-посадкову смугу

Автор: Шевченко Лилия

У міжнародному аеропорту "Одеса" завершується будівництво нової злітно-посадкової смуги. Про дату відкриття розповів глава Міністерства інфраструктури України Владислав Криклій.

У міжнародному аеропорту “Одеса“ відкриють нову злітно-посадкову смугу - today.ua

Як повідомив міністр, урочисте відкриття нової злітної смуги в Одеському аеропорту заплановано на літо 2021 року. Міністр інфраструктури України підкреслив, що будівництво Одеського аеропорту на цьому не зупиниться.

Поки до запуску готова тільки перша черга нового аеродрому. Після перевірки фахівцями Державною авіаційною службою України та проходження процедури сертифікації нова злітно-посадкова смуга буде введена в експлуатацію і почне здійснювати польоти.

"Нову бетонну смугу довжиною 2800 м і шириною 45 м планується відкрити вже цього літа. Стоянка буде для літаків класу D, зокрема Boeing 757, 767, Airbus A300 і A310 і інші", - уточнив інформацію про нову злітній смузі в аеропорту "Одеса" Владислав Криклій.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

Конгрес голосуватиме за допомогу Україні та Ізраїлю окремо

У міжнародному аеропорту “Одеса“ відкриють нову злітно-посадкову смугу Крім того, за словами міністра, наближається до завершення будівництво другої черги аеродрому. Там вже встигли встановити метеорологічні радіолокатори і радіолокатори огляду льотного поля.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У планах також будівництво третьої черги, сучасна стернова доріжка яка дозволить ефективніше оперувати новою злітною смугою.

Нагадаємо, Одеса потрапила в рейтинг міст з найбільш забрудненим повітрям.