В Одесі різко почали дорожчати квартири: озвучена середня ціна на нерухомість

Автор: Лобанова Єлизавета

Ціни на нерухомість в Одесі різко поповзли вгору. За рік вартість будівельних робіт і матеріалів зросла на 13%, через що подорожчали і квартири. Останній стрибок цін на нерухомість в Одесі був ще в 2014-2015 роках, і зараз, незважаючи на карантин, попит на житло зростає.

В Одесі різко почали дорожчати квартири: озвучена середня ціна на нерухомість - today.ua

За словами експертів ринку нерухомості, зростання цін на сталь та інші будівельні матеріали в 2021 році продовжиться. За попередній рік арматурна сталь подорожчала на 45%, а в останній тиждень лютого 2021 року - ще на 8%. Сьогодні вона коштує 630 доларів за тонну. В Одесі різко почали дорожчати квартири: озвучена середня ціна на нерухомість Середня ціна квадратного метра в новобудовах Одеси становить на сьогоднішній день 850 доларів. Середня вартість оренди 1-к квартири - 7,7 тис. грн. Зростання цін на ринку вторинного житла за рік склало 11%.

Найбільш доступні квадратні метри розташовані у Суворовському районі Одеси. Далі йдуть житлові комплекси в Малиновському, Київському і Приморському районах.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Окупність середньостатистичної однокімнатної квартири комфорт-класу в Одесі - близько 12 років. У рейтингу цін на житло Одеса посідає п'яте місце в Україні після Чернігова, Вінниці, Дніпра і Києва.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

Конгрес голосуватиме за допомогу Україні та Ізраїлю окремо

Раніше повідомлялося, як зміняться ціни на нерухомість в Україні після завершення локдауна.