В Одесі почалося масштабне будівництво нової дороги до Одеського порту

Автор: Лобанова Єлизавета

В Одесі почалося будівництво нової дороги, яка буде вести до Одеського порту. Дорогу побудують в рамках проекту "Велике будівництво". Її протяжність буде 5,3 км, а закінчити будівництво планується в 2022 році.

В Одесі почалося масштабне будівництво нової дороги до Одеського порту - today.ua

Глава Укравтодору Олександр Кубрак повідомив, що зараз потрапити в Одеський морський торговий порт можна лише через міські дороги і територію приватної компанії, що створює зайві клопоти жителям Одеської області і є перешкодою для зростання експорту країни. З ініціативи президента Володимира Зеленського до порту постоять дорогу і вирішать одну з транспортних проблем регіону.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нова дорога в Одесі з цементобетонним покриттям матиме по 2 смуги в обидва боки. Тут також побудують TIR-майданчик для відпочинку водіїв та відстою вантажного транспорту, розраховану на 300 вантажівок, а також два місця для стаціонарного габаритно-вагового контролю та два майданчики "зважування-в-русі" (WiM). Для перевірки і пропуску вантажівок буде побудована 500-метрова естакада висотою 13 метрів. На в'їзді на КПП порту дорога розшириться з чотирьох до шести смуг. В Одесі почалося масштабне будівництво нової дороги до Одеського порту Дорога з'єднуватиме Одеський морський торговельний порт і дорогу М-28 Одеса - Південний. Вона буде проходити в складних гідрогеологічних умовах, і в деяких місцях потребуватиме заміни ґрунту.

Нагадаємо, в Харкові розпочалася масштабна реконструкція Кільцевої дороги, яка затягнеться на два роки.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Закордонні паспортні сервіси скасували живі черги на тлі ажіотажу через посилення мобілізації

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)