В Одесі викрили підпільний цех з випічки хліба

Автор: Марченко Любов

В Україні вже не тільки горілку виготовляють підпільно. "Підпільники" освоюють і більш "мирні" ремесла. Так, в Одесі викрили нелегальний цех, в якому випікали хліб.

В Одесі викрили підпільний цех з випічки хліба - today.ua

Працювали в цьому цеху, не покладаючи рук, громадяни Узбекистану. Всі робітники, звичайно, нелегали, як і цех, в якому вони знайшли собі роботу.

"В ході перевірок виявлено підпільний цех з виготовлення хлібобулочних виробів, де працювали іноземці. Виявлені порушники є громадянами Узбекистану", - повідомили в Головному управлінні Державної міграційної служби в Одеській області.

В Одесі викрили підпільний цех з випічки хліба Загалом у цеху працювало шість узбеків. Трьох із них відразу видворили з України. А ще з трьома, які приїхали в Україну під час дії карантину, працівники міграційної служби провели профілактичну бесіду. Іноземцям роз'яснили умови перебування в нашій країні і познайомили їх з українськими правовими нормами.

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Погодний апокаліпсис у Запоріжжі: вітер трощить дерева, зриває дахи та рве дроти (фото, відео)

Конгрес голосуватиме за допомогу Україні та Ізраїлю окремо

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, хліб в Україні в останні місяці дуже подорожчав. Причому експерти аграрного ринку говорять, що найближчим часом він дешевшати не буде. Хіба що до осені, коли зберуть новий урожай, ціни можуть трохи знизитися. Та й то, якщо врожай буде хорошим.

При цьому уряд намагався домовитися з виробниками хліба і його продавцями щодо зниження ціни на хліб. Однак виробники не погодилися, мотивуючи це тим, що вони і так зараз працюють собі на збиток. При цьому вони пропонують уряду домовлятися з ритейлерами, які ставлять високі націнки на свій товар. Вони-то якраз могли би знизити ціни на продукти, вважають виробники.