Негода в Одеській області: транспортне сполучення поки не відновлено, а на регіон насувається новий циклон

Автор: Марченко Любов

Негода в Одеській області зажадала максимальної концентрації зусиль від усіх комунальних служб регіону, а також, у першу чергу, від рятувальників. Четверту добу вони трудяться, не покладаючи рук. Тим часом, на південний регіон насувається новий циклон, повідомляють синоптики.

Негода в Одеській області: транспортне сполучення поки не відновлено, а на регіон насувається новий циклон - today.ua

За кілька днів, які в Одеській області вирує негода, рятувальникам довелося вийняти зі снігових заметів понад 700 одиниць автотранспорту. Найбільше, звичайно, було легкових автомобілів. Їх опинилося в сніговому полоні понад півтисячі. Негода в Одеській області також зупинила десяток карет швидкої допомоги, які мчали до хворих людей.

Відключеними від електропостачання виявилися 112 населених пунктів. На вечір учорашнього дня, 29 січня, згідно зведеннія ДСНС, ще залишалося без електрики 98 населених пунктів. Негода в Одеській області: транспортне сполучення поки не відновлено, а на регіон насувається новий циклон У снігових заметах грузла навіть снігоприбиральна техніка. Нерідко для того, щоби пробитися до людей, які застрягли у сніговому полоні, доводиться залучати важку сільськогосподарську техніку - комбайни, а також інженерну техніку на гусеничному ходу.

Негода в Одеській області: транспортне сполучення поки не відновлено, а на регіон насувається новий циклон Найбільше замело трасу на Київ "Одеса-Рені" і на Кучурган. В Одеському облавтодорі розповіли, що снігоприбиральна техніка не встигає розчищати дороги. Через сильний вітер і рясний снігопад за 5-10 хвилин після проходження техніки на дорогах знову утворюються замети.

Популярні зараз

Українцям дозволили оплачувати електроенергію за вдвічі меншим тарифом: що потрібно зробити

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

Мобілізація торкнеться кожного: ТЦК отримають у розпорядження списки всіх чоловіків

Субсидія непрацюючим пенсіонерам: як оформити виплати по-новому

Негода в Одеській області: транспортне сполучення поки не відновлено, а на регіон насувається новий циклон

Негода в Одеській області очікується і сьогодні, 30 січня

У регіон йде новий циклон - Олаф. На зміну снігу він принесе дощ. У денний час доби, при плюсовій температурі, він буде "з'їдати" сніговий покрив. А ось вночі там, де з доріг не прибраний сніг, може утворитися сильна ожеледиця.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Негода в Одеській області: транспортне сполучення поки не відновлено, а на регіон насувається новий циклон Міський сайт Одеси 048 повідомляє, що на ранок 30 січня більшість доріг в Одеській області розчищено від снігу. Однак автобуси в більшість населених пунктів, як і раніше, не ходять. Транспортне сполучення в регіоні поки не відновлено.

Нагадаємо, негода в Україні, що вирувала з 27 січня, залишила без електрики 143 населених пункти. В Одеській і Миколаївській областях випало до 40 сантиметрів снігу.