В Одесі пенсіонерка намагалася підпалити вхід до будівлі Пенсійного фонду

Літня одеситка прийшла до будівлі управління Пенсійного фонду, розташованій по вулиці Рішельєвській, облила двері горючою рідиною і підпалила.

Як повідомляють одеські мас-медіа, 54-річна жінка у вівторок, 9 березня 2021 р, підійшла до Приморського відділу обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України в Одеській області, на вулиці Рішельєвська, д. 60, облила двері будівлі легкозаймистою рідиною із пляшки і тут же підпалила.

На місце події прибула бригада ГСЧС, яка швидко впоралася з вогнем. В результаті НП, на щастя, ніхто не постраждав, пошкодження отримала лише нижня частина дверей. Поліція вилучила у пенсіонерки ємність із залишками горючої рідини. На питання про причини вчинку жінка заявила, що вона не може прожити на таку маленьку пенсію, яку їй платить держава.

В Одесі пенсіонерка намагалася підпалити вхід до будівлі Пенсійного фонду Яке покарання за підпал дверей в будівлі Пенсійного фонду чекає незадоволену одеситку, в прес-службі ГУНП в Одеській області не повідомили.

Зате стало відомо, що за трьох підлітків, які подзвонили директору школи і повідомили про «мінування» будівлі, відповідатимуть їх батьки. «Вони будуть притягнуті до відповідальності за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення», - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше в одному з пологових будинків Одеси сталося загоряння. Породіль з новонародженими малюками довелося терміново евакуювати.